Gdzie się Bałtyk z Tatrami spotkał – relacja z koncertu „Legenda Tatr”

Odkąd nowa Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie zaczęła swoją działalność (we wrześniu 2014 roku), miasto zyskało nie tylko nową, profesjonalną salę koncertową, ale przede wszystkim bogaty program muzyczny o różnorodnej stylistyce oraz ciekawe wydarzenia dla małych melomanów. Wśród propozycji dla tych ostatnich warte uwagi są koncerty (...)


Śpiewajmy całym ciałem – recenzja płyty „Rączki dziecinne”

O tym, że muzyka jest najlepszą formą komunikacji i świetnym sposobem na spędzanie czasu wolnego wiedzą moje przedszkolaki od dawna. Piosenki z płyt CD puszczam im w każdej wolnej chwili, a maluchy śpiewają i pląsają, wykorzystując co rusz inne przedmioty do muzycznej ekspresji. (...)

Piosenki Muzyka Muzyczne ABC

Biedronka z płyty OWADY i S-ka Czy znacie Jagodę Krystek? Nie? Koniecznie musicie ją poznać!Jagoda czuje bluesa, to pewne! Ta 7 latka ma go we krwi. Jej tata jest wokalistą i gitarzystą w warszawskiej grupie rockowo-bluesowej 2Late, tak więc od najmłodszych lat nasiąkała dźwiękami i rytmem, a wiadomo „czym (...)

W starym zamczysku na skale W listopadzie br. na półkach salonów Empik, a w kolejnych miesiącach także w sprzedaży internetowej oraz w kilkuset sklepach w całej Polsce, pojawi się płyta dla dzieci „W starym zamczysku na skale", która została przygotowana i wydana przez potomków (...)

Blu-ray 3D Wielka Szóstka Blu-ray 3D Wielka Szóstka
Poznajcie Baymaxa, sympatycznego robota osobistego, który nawiązuje bliską więź z młodym geniuszem robotyki.
Duuuszki w kąpieli Duuuszki w kąpieli
Bądź szybki (i czysty) jak błyskawica! „Duuuszki w kąpieli" to kontynuacja bestsellerowej gry „Duuuszki".
Kajko i Kokosz. Przygody wojów Kajko i Kokosz. Przygody wojów
Kajko i Kokosz wyruszają z Mirmiłowa, by przeżyć wspaniałe przygody.
Biblioteka pana Lemoncella Biblioteka pana Lemoncella
Ekscentryczny miliarder - pan Lemoncello - zaprasza grupę nastolatków do świata fantazji i przygody.

Mała Nina Mała Nina
Świeża, szczera i niezwykle zabawna książka dla dzieci w wieku od 8 do 80 lat. Dla wszystkich, którzy lubią "Przygody Mikołajka".
Karty obrazkowe Angielski dla malucha Karty obrazkowe Angielski dla malucha
"Karty obrazkowe Angielski dla malucha" to trzy zestawy po 17 kolorowych, usztywnianych kart do wczesnej nauki języka obcego.
Basia i piłka nożna Basia i piłka nożna
Basia, jak każde dziecko, ma mnóstwo pomysłów, jest twórcza, kreatywna i wesoła. Potrafi też się złościć, nie lubi sprzątać, marzy o własnym zwierzątku i bywa zazdrosna o młodszego brata.
Seria Tappi,  książki-opowiadania + GRA Seria Tappi, książki-opowiadania + GRA
Pogodny cykl książek dla młodszych dzieci, „Tappi i przyjaciele" to zbiór krótkich opowiadań o Wesołym Wikingu, idealnych do czytania przed snem.

POKAŻ WSZYSTKIE
Maska lwa