Pobawmy się dźwiękami z Zecchino d’Oro. Włoskie hity dla dzieci po polsku!

Czy pamiętają Państwo festiwal piosenki dziecięcej Zecchino d'Oro? A chór Piccolo Coro dell'Antoniano i ich przebojowe piosenki? Któż z nas ich nie nucił! Teraz możemy śpiewać te piosenki również po polsku! Warszawski chór dziecięcy Mille Voci właśnie wydał płytę zawierającą 12 wielkich hitów z repertuaru Piccolo Coro dell'Antoniano w polskiej (...)


Do snu – recenzja płyt „Śpiewające brzdące – Kołysanki utulanki”

Z jakiegoś powodu w moim domu kołysanki zawsze są na topie. Dzieci lubią zasypiać, słuchając płyt. Czasem życzą sobie audiobooki, kiedy indziej znów proszą o kołysanki, przy czym to pierwsze niekoniecznie ułatwia zasypianie, a to drugie owszem! Nie inaczej jest z płytą „Śpiewające brzdące - Kołysanki utulanki". Po prostu układa do snu! (...)

Piosenki Muzyka Muzyczne ABC

Biedronka z płyty OWADY i S-ka Czy znacie Jagodę Krystek? Nie? Koniecznie musicie ją poznać!Jagoda czuje bluesa, to pewne! Ta 7 latka ma go we krwi. Jej tata jest wokalistą i gitarzystą w warszawskiej grupie rockowo-bluesowej 2Late, tak więc od najmłodszych lat nasiąkała dźwiękami i rytmem, a wiadomo „czym (...)

W starym zamczysku na skale W listopadzie br. na półkach salonów Empik, a w kolejnych miesiącach także w sprzedaży internetowej oraz w kilkuset sklepach w całej Polsce, pojawi się płyta dla dzieci „W starym zamczysku na skale", która została przygotowana i wydana przez potomków (...)

Demoniczna Dentystka Demoniczna Dentystka
W roku 2013 „Demoniczna Dentystka" została uhonorowana w brytyjskim National Book Awards nagrodą dla najlepszej książki dla dzieci!
Zosia, Ernest i ktoś jeszcze Zosia, Ernest i ktoś jeszcze
Wesołe opowiadania pogodnie i z humorem pokazują różne strony życia typowej rodziny: rywalizację i zabawy rodzeństwa, wyprawę do lasu czy atak osy (a może ospy?).
Seria: Przygody Wilka Seria: Przygody Wilka
Drugiego takiego wilka ze świecą szukać. Po raz pierwszy w Polsce - bestseller obecny w 20 krajach!
Mikołajek i Wielki Cyrk Kolegów Mikołajek i Wielki Cyrk Kolegów
Wyjątkowy Mikołajek z kolorowymi ilustracjami Sempégo. Teraz w wersji dla najmłodszych kumpli Mikołajka.

Gupik ma szczęście! Gupik ma szczęście!
Jeśli wiersze dla dzieci pisze zawodowy kabareciarz, można mieć pewność, że małych odbiorców czeka doskonała zabawa.
Ortografia z... - karty obrazkowe Ortografia z... - karty obrazkowe
Karty obrazkowe "Ortografia z..." sprawią, że nauka ortografii stanie się czystą przyjemnością i niczym nie ograniczoną zabawą.
Poznaję świat Poznaję świat
Karty obrazkowe "Poznaję świat" to wyjątkowe zestawy (poradnik + karty) wspomagające rozwój emocjonalny, społeczny i umysłowy najmłodszych dzieci.
Zwierzaki z lekkiej masy Astra Creativo Zwierzaki z lekkiej masy Astra Creativo
Miękka i lekka masa plastyczna nie brudzi rąk, wysycha pod wpływem powietrza, nie przykleja się do skóry i ubrań.

POKAŻ WSZYSTKIE
Lulabajki