Śpiewajmy całym ciałem – recenzja płyty „Rączki dziecinne”

O tym, że muzyka jest najlepszą formą komunikacji i świetnym sposobem na spędzanie czasu wolnego wiedzą moje przedszkolaki od dawna. Piosenki z płyt CD puszczam im w każdej wolnej chwili, a maluchy śpiewają i pląsają, wykorzystując co rusz inne przedmioty do muzycznej ekspresji. (...)

Piosenki Muzyka Muzyczne ABC

Biedronka z płyty OWADY i S-ka Czy znacie Jagodę Krystek? Nie? Koniecznie musicie ją poznać!Jagoda czuje bluesa, to pewne! Ta 7 latka ma go we krwi. Jej tata jest wokalistą i gitarzystą w warszawskiej grupie rockowo-bluesowej 2Late, tak więc od najmłodszych lat nasiąkała dźwiękami i rytmem, a wiadomo „czym (...)

W starym zamczysku na skale W listopadzie br. na półkach salonów Empik, a w kolejnych miesiącach także w sprzedaży internetowej oraz w kilkuset sklepach w całej Polsce, pojawi się płyta dla dzieci „W starym zamczysku na skale", która została przygotowana i wydana przez potomków (...)

Duuuszki w kąpieli Duuuszki w kąpieli
Bądź szybki (i czysty) jak błyskawica! „Duuuszki w kąpieli" to kontynuacja bestsellerowej gry „Duuuszki".
Blu-ray 3D Wielka Szóstka Blu-ray 3D Wielka Szóstka
Poznajcie Baymaxa, sympatycznego robota osobistego, który nawiązuje bliską więź z młodym geniuszem robotyki.
Pippi się wprowadza i inne komiksy Pippi się wprowadza i inne komiksy
Z okazji przypadających w tym roku 70. urodzin Pippi, w Polsce ukaże się pierwszy z trzech tomów komiksów o najsilniejszej dziewczynce świata.
Rok w mieście Rok w mieście
Pobudza wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość, zdolność logicznego myślenia, szukania związków przyczynowo-skutkowych, umiejętność opowiadania, a przede wszystkim gwarantuje świetną zabawę.

5 sekund junior 5 sekund junior
Przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych graczach wydanie gry "5 sekund"!
Zostaw to mnie Zostaw to mnie
Trzecia z serii książek o „Pracujących pojazdach". Tym razem poznajemy pojazdy, które współpracują i pomagają sobie w pracy.
TIKAL TIKAL
Odszukaj starożytne miasto Majów! Zbadaj piramidy i odkop bezcenne skarby!
Basia i piłka nożna Basia i piłka nożna
Basia, jak każde dziecko, ma mnóstwo pomysłów, jest twórcza, kreatywna i wesoła. Potrafi też się złościć, nie lubi sprzątać, marzy o własnym zwierzątku i bywa zazdrosna o młodszego brata.

POKAŻ WSZYSTKIE
Kamienica