Gdzie się Bałtyk z Tatrami spotkał – relacja z koncertu „Legenda Tatr”

Odkąd nowa Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie zaczęła swoją działalność (we wrześniu 2014 roku), miasto zyskało nie tylko nową, profesjonalną salę koncertową, ale przede wszystkim bogaty program muzyczny o różnorodnej stylistyce oraz ciekawe wydarzenia dla małych melomanów. Wśród propozycji dla tych ostatnich warte uwagi są koncerty (...)


Mali bohaterowie z podwórka – recenzja audiobooka „Wiejskie ZOO”

Jaki powinien być idealny audiobook dla dzieci? Doskonale przeczytany, najlepiej przez znakomitych aktorów, do tego koniecznie dobra muzyka i już każdy maluch nie będzie mógł wyjść z podziwu. A gdyby tak zrobić to nieco inaczej? (...)

Piosenki Muzyka Muzyczne ABC

Biedronka z płyty OWADY i S-ka Czy znacie Jagodę Krystek? Nie? Koniecznie musicie ją poznać!Jagoda czuje bluesa, to pewne! Ta 7 latka ma go we krwi. Jej tata jest wokalistą i gitarzystą w warszawskiej grupie rockowo-bluesowej 2Late, tak więc od najmłodszych lat nasiąkała dźwiękami i rytmem, a wiadomo „czym (...)

W starym zamczysku na skale W listopadzie br. na półkach salonów Empik, a w kolejnych miesiącach także w sprzedaży internetowej oraz w kilkuset sklepach w całej Polsce, pojawi się płyta dla dzieci „W starym zamczysku na skale", która została przygotowana i wydana przez potomków (...)

Biblioteka pana Lemoncella Biblioteka pana Lemoncella
Ekscentryczny miliarder - pan Lemoncello - zaprasza grupę nastolatków do świata fantazji i przygody.
Bajki Filozoficzne. Jak żyć na Ziemi? Bajki Filozoficzne. Jak żyć na Ziemi?
80 stron, na których znajdziesz mity i przypowieści z różnych zakątków świata, bajki dawne i współczesne, a wszystkie zebrane wokół spraw ekologii.
Seria Tappi,  książki-opowiadania + GRA Seria Tappi, książki-opowiadania + GRA
Pogodny cykl książek dla młodszych dzieci, „Tappi i przyjaciele" to zbiór krótkich opowiadań o Wesołym Wikingu, idealnych do czytania przed snem.
Planeta Odkrywców Planeta Odkrywców
Planeta Odkrywców to fascynująca zabawa przeznaczona dla młodych, ciekawych świata podróżników.

Moje książeczki. Księga pierwsza Moje książeczki. Księga pierwsza
Po sukcesie kolekcji „Poczytaj mi, mamo" postanowiliśmy przypomnieć inną klasyczną i popularną serię „Naszej Księgarni".
pudło nie nudno pudło nie nudno
'pudło nie nudno' to pierwszy w Polsce zestaw zabaw plastycznych i manualnych dla dzieci w wieku 3-6 lat o różnorodnych tematach przewodnich.
Karty obrazkowe Ortografia Karty obrazkowe Ortografia
Nowość z serii Kapitan Nauka! Tym razem Kapitan żegluje po morzu podchwytliwych słówek i unika raf błędnej pisowni.
Duuuszki w kąpieli Duuuszki w kąpieli
Bądź szybki (i czysty) jak błyskawica! „Duuuszki w kąpieli" to kontynuacja bestsellerowej gry „Duuuszki".

POKAŻ WSZYSTKIE
Teatr Małego Widza