Śpiewajmy całym ciałem – recenzja płyty „Rączki dziecinne”

O tym, że muzyka jest najlepszą formą komunikacji i świetnym sposobem na spędzanie czasu wolnego wiedzą moje przedszkolaki od dawna. Piosenki z płyt CD puszczam im w każdej wolnej chwili, a maluchy śpiewają i pląsają, wykorzystując co rusz inne przedmioty do muzycznej ekspresji. (...)

Piosenki Muzyka Muzyczne ABC

Biedronka z płyty OWADY i S-ka Czy znacie Jagodę Krystek? Nie? Koniecznie musicie ją poznać!Jagoda czuje bluesa, to pewne! Ta 7 latka ma go we krwi. Jej tata jest wokalistą i gitarzystą w warszawskiej grupie rockowo-bluesowej 2Late, tak więc od najmłodszych lat nasiąkała dźwiękami i rytmem, a wiadomo „czym (...)

W starym zamczysku na skale W listopadzie br. na półkach salonów Empik, a w kolejnych miesiącach także w sprzedaży internetowej oraz w kilkuset sklepach w całej Polsce, pojawi się płyta dla dzieci „W starym zamczysku na skale", która została przygotowana i wydana przez potomków (...)

Basia i piłka nożna Basia i piłka nożna
Basia, jak każde dziecko, ma mnóstwo pomysłów, jest twórcza, kreatywna i wesoła. Potrafi też się złościć, nie lubi sprzątać, marzy o własnym zwierzątku i bywa zazdrosna o młodszego brata.
5 sekund junior 5 sekund junior
Przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych graczach wydanie gry "5 sekund"!
Tomek Łebski. Seria Tomek Łebski. Seria
Zabawne szkolne perypetie jedenastoletniego chłopca, Tomka Łebskiego.Tekst opowieści przeplata się z dowcipnymi czarno-białymi ilustracjami.
Bajki Filozoficzne. Jak żyć na Ziemi? Bajki Filozoficzne. Jak żyć na Ziemi?
80 stron, na których znajdziesz mity i przypowieści z różnych zakątków świata, bajki dawne i współczesne, a wszystkie zebrane wokół spraw ekologii.

Blu-ray/ DVD Dzwoneczek i bestia z Nibylandii Blu-ray/ DVD Dzwoneczek i bestia z Nibylandii
Najnowszy film o Dzwoneczku i wróżkach z Przystani Elfów.
Mała Nina Mała Nina
Świeża, szczera i niezwykle zabawna książka dla dzieci w wieku od 8 do 80 lat. Dla wszystkich, którzy lubią "Przygody Mikołajka".
Seria Tappi,  książki-opowiadania + GRA Seria Tappi, książki-opowiadania + GRA
Pogodny cykl książek dla młodszych dzieci, „Tappi i przyjaciele" to zbiór krótkich opowiadań o Wesołym Wikingu, idealnych do czytania przed snem.
Wędrówka pędzla i ołówka Wędrówka pędzla i ołówka
Pełen uroku wiersz Marii Terlikowskiej o włóczędze dwójki przyjaciół z piórnika w reprincie klasycznego wydania z ilustracjami Janusza Stannego.

POKAŻ WSZYSTKIE
Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii