Gdzie się Bałtyk z Tatrami spotkał – relacja z koncertu „Legenda Tatr”

Odkąd nowa Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie zaczęła swoją działalność (we wrześniu 2014 roku), miasto zyskało nie tylko nową, profesjonalną salę koncertową, ale przede wszystkim bogaty program muzyczny o różnorodnej stylistyce oraz ciekawe wydarzenia dla małych melomanów. Wśród propozycji dla tych ostatnich warte uwagi są koncerty (...)


Śpiewajmy całym ciałem – recenzja płyty „Rączki dziecinne”

O tym, że muzyka jest najlepszą formą komunikacji i świetnym sposobem na spędzanie czasu wolnego wiedzą moje przedszkolaki od dawna. Piosenki z płyt CD puszczam im w każdej wolnej chwili, a maluchy śpiewają i pląsają, wykorzystując co rusz inne przedmioty do muzycznej ekspresji. (...)

Piosenki Muzyka Muzyczne ABC

Biedronka z płyty OWADY i S-ka Czy znacie Jagodę Krystek? Nie? Koniecznie musicie ją poznać!Jagoda czuje bluesa, to pewne! Ta 7 latka ma go we krwi. Jej tata jest wokalistą i gitarzystą w warszawskiej grupie rockowo-bluesowej 2Late, tak więc od najmłodszych lat nasiąkała dźwiękami i rytmem, a wiadomo „czym (...)

W starym zamczysku na skale W listopadzie br. na półkach salonów Empik, a w kolejnych miesiącach także w sprzedaży internetowej oraz w kilkuset sklepach w całej Polsce, pojawi się płyta dla dzieci „W starym zamczysku na skale", która została przygotowana i wydana przez potomków (...)

Pippi się wprowadza i inne komiksy Pippi się wprowadza i inne komiksy
Z okazji przypadających w tym roku 70. urodzin Pippi, w Polsce ukaże się pierwszy z trzech tomów komiksów o najsilniejszej dziewczynce świata.
Zostaw to mnie Zostaw to mnie
Trzecia z serii książek o „Pracujących pojazdach". Tym razem poznajemy pojazdy, które współpracują i pomagają sobie w pracy.
5 sekund junior 5 sekund junior
Przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych graczach wydanie gry "5 sekund"!
Wędrówka pędzla i ołówka Wędrówka pędzla i ołówka
Pełen uroku wiersz Marii Terlikowskiej o włóczędze dwójki przyjaciół z piórnika w reprincie klasycznego wydania z ilustracjami Janusza Stannego.

Moja najlepsza przyjaciółka. Seria Moja najlepsza przyjaciółka. Seria
Seria zabawnych książek dla nastolatek o domowych i szkolnych kłopotach Jessiki i jej przyjaciół.
Scooby-Doo! Pora księżycowego potwora DVD Scooby-Doo! Pora księżycowego potwora DVD
Nowy kosmiczny film pełnometrażowy z przygodami nie z tej ziemi Scooby-Doo i Brygady!
Minecraft. Poradniki Minecraft. Poradniki
MINECRAFT - zaktualizowane i rozszerzone wydania poradników!
Antonino - seria książek Antonino - seria książek
Antonino potrafi zrobić bardzo wiele dla swoich przyjaciół.

POKAŻ WSZYSTKIE
Bajkolandia 2015