Dziecko Forum

Dla rodziców, o dzieciach.
Teraz jest 27 maja 2016, o 11:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wakacyjny problem
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 14:33 

malaaa napisał(a):
Co myślicie o wspólnych wyjazdach z dziećmi, np. na obozy sportowe, czy też rodzinne?? Są oferty, gdzie rodzice mogą wspólnie jechać z małymi. Myślicie, że to dobry pomysł?? :)

A co do wyjazdów wspólnych na jakieś obozy to nie słyszałam o tym , napiszesz coś więcej, od ilu lat, takie małe to pewnie nie, dopiero podstawówkowe, co?

PostNapisane: 25 kwi 2014, o 08:31 

Ja byłam raz z dzieckiem na takim obozie, ale to dlatego, że mój synek był wtedy jeszcze mały ;)

PostNapisane: 27 maja 2014, o 21:41 

redman napisał(a):
Mam już zarezerwowane wakacje na krecie, jadę z dziećmi ale mam mały problem, gdzie w Warszawie mogę zaparkować i zostawić auto na kilka dni? Nie chcę jechać busem 100 km na lotnisko z dziećmi oraz walizkami..

We Wrocławiu można zostawic samochód na parkingu przy lotnisku.
Myślę,że w Warszawie powinno byc podobnie.

PostNapisane: 28 maja 2014, o 19:51 

malaaa napisał(a):
Co myślicie o wspólnych wyjazdach z dziećmi, np. na obozy sportowe, czy też rodzinne?? Są oferty, gdzie rodzice mogą wspólnie jechać z małymi. Myślicie, że to dobry pomysł?? :)

Powiem Ci z doświadczenia, że to zależy od wieku o ile dziecko jest małe to jak najbardziej im starsze tym większe opory może mieć. Obozy raczej bym zostawiła, dla dziecka. My w zeszłym roku pojechaliśmy całą rodziną (w okresie zimowym) nad morze do Dziwnowa i muszę Ci powiedzieć, że było świetnie. Bardzo fajny ośrodek do tego różnego rodzaju spa w środku po prostu świetnie się bawiliśmy wszyscy chyba bez wyjątków. Jeśli ktoś jeszcze w samym Dziwnowie nie był to proszę http://www.starydziwnow.pl/, dla samego miejsca już warto się tam wybrać moim zdaniem.

PostNapisane: 28 maja 2014, o 21:50 

Niedawno otrzymałam ofertę dotyczącą wczasów rodzinnych:
http://www.wierchomla.com.pl/hotel/ofer ... y-rodzinne
Na tą chwilę nie jestem zainteresowana, ale powiem wam, że coś takiego mi się podoba. Może dlatego, że nie zachwycają mnie gorące klimaty, prażenie się przy basenach, itp.

Mam pytanie - czy korzystaliście kiedyś z opcji: kolonie dla 8-latka?
Dziecko się zaparło i chce jechać na taką tematyczną kolonię - detektywistyczną ;) Organizator sprawdzony, kolonie dla 5-11 latków. Fakt, dziecko jest samodzielne (nawet nadmiernie), ale ... żaden kolega się nie wybiera ... A ja się boję ;)

PostNapisane: 4 cze 2014, o 11:22 

dojedziesz na lotnisko i tam bedziesz miala duzo propozycji, nie masz sie co martwić na zapas.

PostNapisane: 7 cze 2014, o 22:15 

annnka napisał(a):
redman napisał(a):
Mam już zarezerwowane wakacje na krecie, jadę z dziećmi ale mam mały problem, gdzie w Warszawie mogę zaparkować i zostawić auto na kilka dni? Nie chcę jechać busem 100 km na lotnisko z dziećmi oraz walizkami..

We Wrocławiu można zostawic samochód na parkingu przy lotnisku.
Myślę,że w Warszawie powinno byc podobnie.

Ostatnio parkowałam na http://www.startparking.pl - bezpieczny teren, monitorowany, dowożą na lotnisko a ceny niezbyt duże. Masz pewność, że auto odbierzesz w stanie, w jakim zostawisz. Poza tym możesz dokonać rezerwacji on-line, duża wygoda.

PostNapisane: 12 cze 2014, o 16:46 

Pod lotniskiem jest tysiace placów gdzie nie za aż takie duże pieniądze można zostawić auto!

PostNapisane: 13 cze 2014, o 11:35 

witajcie,
jedziemy z dzieciakami do stolicy troszkę pozwiedzać i myślimy,by nocować w aramisie http://www.hotelaramis.pl ze zdjęć wynika,że to fajny hotel i ceny bardzo nam odpowiadają, ale chodzi mi o lokalizację, żeby było wszędzie blisko a zarazem cicho i spokojnie, dajcie znać jak możecie, dzieki

PostNapisane: 21 cze 2014, o 13:12 

Odkąd kupilismy domek pod Gdańskiem (pozdrowienia dla miłej Pani Kasi z http://biuro-partner.com/?page_id=138 ) to na wakacje na razie się nie wybieramy bo mamy cudowne okolice :) No oczywiście fundusze nam się odpowiednio skurczyły, co też ma wpływ na brak wakacji ale mimo wszystko nie żałujemy.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1