„A ja nie chcę spać" zawiera 19 utworów, czy może raczej 19 fantastycznych muzycznych aranżacji wierszy Danuty Wawiłow, Doroty Gellner, Natalii Usenko , Teofila Lenartowicza, Włodzimierza Słobodnika czy Witka Brody.
Niezwykła barwa głosu artystki pięknie komponuje się z dźwiękami wiolonczeli, skrzypiec, fortepianu i bębenków. Akustyczne wykonanie utworów idealnie komponuje się z wieczorną atmosferą, bo jak mówi autorka płyty Najlepszym momentem łączącym muzykę ze słowem jest wieczorna cisza.
Zapraszamy do wysłuchania tytułowej piosenki w dziale zobacz/posłuchaj.
Premiera płyty: 1 czerwca 2011
| drukuj | powrót |
| poleć artykuł |



Nareszcie portal na świetnym poziomie, który z radością odwiedzam razem z dzieckiem. Pomysły na wspólne spędzanie czasu - nie tylko poza domem, ale także przy ciekawej książce czy muzyce. Gorąco polecam.
Joanna Dark, piosenkarka, mama ośmiolatka
Obserwując dzieci, które właśnie teraz mają czas swojego dzieciństwa, nie mogę się nadziwić, jak wszystko diametralnie się zmieniło. Pomyśleć, że zaledwie 30 lat temu z wypiekami (...)