Artykuł archiwalny

WARSZAWA -dekorowanie jaj wielkanocnych w Mama Mia Cafe

Dodano: 2010-03-26

Mama Mia cafe serdecznie zaprasza rodziców i dzieci (powyżej 4 lat) na kreatywne zajęcia z ozdabiania jajek motywami wielkanocnymi: Dekorujemy wielkanocne jajka techniką decoupage:

 

 

 

30 marca (wtorek) o godz. 18.00 - 19.30


Dziecko wspólnie z mamą ozdobi własnoręcznie dwie wielkanocne jaja (jaja ze styropianu ?), które mogą być dekoracją na świąteczny stół . Wykorzystaj różnokolorowe papiery ryżowe, serwetki, wstążeczki i inne dodatki.

 

Warsztaty prowadzi Wiktoria Rutkowska. Instruktor rękodzieła artystycznego, absolwentka Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego, a obecnie studentka Pedagogiki wczesnoszkolnej z edukacja plastyczną na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Praca z małymi twórcami jest dla Wiktorii nie tylko ciągłą motywacją i odkrywaniem ale także stwarzaniem ogromnego pola nowych mozliwości rozwojowych, które swój oddźwięk mają przez wiele lat. Każdy mały człowiek jest przecież kwitnącym potencjałem, a praca z nim niezapomnianym przeżyciem.

 

Koszt zajęć: 35 zł (od pary)
Ilość miejsc: 6 par (mama + dziecko)
Rezerwacja i szczegółowe informacje w kawiarni lub pod nr tel. 22 207 23 61,
e-mail: kontakt@mamamia.com.pl

 

Mama Mia cafe & shop & baby
Aleja KEN 56 / lok. 5

02-797 Warszawa
+48 (22) 207 23 61

www.mamamia.com.pl

drukuj powrót
poleć artykuł

Qlturka to skarbnica pomysłów, jak twórczo spędzić czas dzieckiem; sito, które pomaga wybierać co dobre i bezpieczne dla naszych maluchów oraz pigułka wiedzy o mądrych i pięknych książkach.
Nie ma dnia, żebyśmy tu nie zaglądali!

Ula Morga, właściciel pracowni animacji Esy-floresy, mama Mikołaja (4 l.)

SENTY-MENTY