Artykuł archiwalny

WARSZAWA -dekorowanie jaj wielkanocnych w Mama Mia Cafe

Dodano: 2010-03-26

Mama Mia cafe serdecznie zaprasza rodziców i dzieci (powyżej 4 lat) na kreatywne zajęcia z ozdabiania jajek motywami wielkanocnymi: Dekorujemy wielkanocne jajka techniką decoupage:

 

 

 

30 marca (wtorek) o godz. 18.00 - 19.30


Dziecko wspólnie z mamą ozdobi własnoręcznie dwie wielkanocne jaja (jaja ze styropianu ?), które mogą być dekoracją na świąteczny stół . Wykorzystaj różnokolorowe papiery ryżowe, serwetki, wstążeczki i inne dodatki.

 

Warsztaty prowadzi Wiktoria Rutkowska. Instruktor rękodzieła artystycznego, absolwentka Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego, a obecnie studentka Pedagogiki wczesnoszkolnej z edukacja plastyczną na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Praca z małymi twórcami jest dla Wiktorii nie tylko ciągłą motywacją i odkrywaniem ale także stwarzaniem ogromnego pola nowych mozliwości rozwojowych, które swój oddźwięk mają przez wiele lat. Każdy mały człowiek jest przecież kwitnącym potencjałem, a praca z nim niezapomnianym przeżyciem.

 

Koszt zajęć: 35 zł (od pary)
Ilość miejsc: 6 par (mama + dziecko)
Rezerwacja i szczegółowe informacje w kawiarni lub pod nr tel. 22 207 23 61,
e-mail: kontakt@mamamia.com.pl

 

Mama Mia cafe & shop & baby
Aleja KEN 56 / lok. 5

02-797 Warszawa
+48 (22) 207 23 61

www.mamamia.com.pl

drukuj powrót
poleć artykuł

Cieszy mnie, że istnieje portal traktujący dzieci na tyle poważnie, żeby proponować im prawdziwą kulturę na wysokim poziomie. Qlturka.pl kreuje kulturalny smak najmłodszych, jednocześnie szanując ich wrażliwość.

Martyna Samecka, mama Fruzi, ilustratorka-amatorka

Impresje na temat DZIECKO - Śmierć

Wróciliśmy z pracy - a tu, niespodziewanie, jeden z naszych kotów odszedł na wieczną wachtę. Położył się w ogrodzie, pod krzaczkiem i postanowił przenieść się do nieba dla (...)

Warszawskie historie - cykl warsztatów