Artykuł archiwalny

WARSZAWA - Zajęcia dla dzieci w Klubie Kultury Saska Kępa

Dodano: 2013-10-22

Klub Kultury Saska Kępa zaprasza dzieci w najbliższy weekend na dwa spotkania - zajęcia muzyczne dla najmłodszych oraz warsztaty ze słuchowiskiem dla starszych. Polecamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.10.2013 - sobota, godz. 11.00
Cykl "Smyki na Kępie"


Informacja od organizatora:
to muzyczne spotkania dla dzieci i rodziców w formie zabaw i eksperymentów pod okiem doświadczonych muzyków. Nieocenioną wartością dla dzieci jest rzeczywisty i aktywny kontakt z muzyką, instrumentami muzycznymi, a także z samymi artystami. Światowe trendy potwierdzają, że najlepsze efekty w edukacji artystycznej uzyskuje się dzięki współuczestnictwu dzieci w muzykowaniu - możliwość fizycznego kontaktu z instrumentami, wydobywania z nich dźwięków, odkrywania różnych brzmień, wspólnego śpiewania. Ważne są również eksperymenty dźwiękowe i poszukiwanie współbrzmień i harmonii.


Muzycy prowadzący spotkania to pasjonaci (sami są rodzicami) przekonani o konieczności inwestowania w ogólny rozwój dzieci od najmłodszych lat, a muzyka jest jednym z najlepszych sposobów rozwijania wszelkich talentów - pomaga w koncentracji, uczy pracy zespołowej, rozwija wyobraźnię i wrażliwość. W dzisiejszym zabieganym świecie rodzinne uczestniczenie w muzycznych spotkaniach „Smyki na Kępie" to świetny sposób na spędzanie czasu z najbliższymi.


Bilet rodzinny: 10 zł

 

 

27.10.2013 - niedziela, godz. 12.00
Słowem granie na dywanie


Poznajemy słuchowisko i tworzymy portrety bohaterów - kredkami i gestami. Bawimy się, rozwijamy wyobraźnię (dzieci w wieku 9 -12 lat)
Prowadzący: Waldemar Modestowicz - reżyser; Tomasz Maciej Trojanowski - pisarz
Przed zajęciami zapraszamy na małe wspólne śniadanie (w cenie biletu)


Wstęp 10 zł

 


Miejsce:
Klub Kultury Saska Kępa (filia Centrum Promocji Kultury)
ul. Brukselska 23
00-973 Warszawa
tel. (22) 499 94 92

 

drukuj powrót
poleć artykuł

"Z Qlturki" - taką odpowiedz słyszę najczęściej, gdy pytam gości, skąd dowiedzieli się o naszej kawiarni.

Malwina Kazimierczak, właścicielka FikuMikuCafé, mama 3-letniej Miki.

Opowieści ze Starego Radyjka: Pan Leniwiec i pantofelek Kopciuszka